• 1401/12/21 - 17:10
  • تعداد بازدید : 65
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل الله است.(مقام معظم رهبری)

پیام سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان به مناسبت روز بزرگداشت مقام شامخ شهداء

دکتر امیرحسین نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان در پیامی 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهداء و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار، بالاخص خانواده های معظم شهداء و خدمتگزاران جامعه دامپزشکی استان همدان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان،دکتر امیرحسین نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان طی پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به خانواده های معظم شهداء و مردم شهیدپرور، بالاخص خانواده های معظم شهداء جامعه دامپزشکی استان همدان تبریک گفت.

«بسم رب الشهداء و الصدیقین»

حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ شهدایی که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند.

خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران از بالاترین خدمات است و نزد خداوند متعال قرب و ارزش بسیار بالایی دارد. قطعاً به فرموده امام راحل خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت اند، خانواده هایی که با وجود تمام سختی ها ، مشکلات و با صبر و بردباری چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را روشن و جاودانه نمودند.

امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایران عزیز است.افتخار به وجود چنین آزاد دلانی که هدایتگر جوامع بشری اند و بزرگداشت مقام رفیعشان باعث سرافرازی کشور و پایداری انقلاب اسلامی است.

بدینوسیله برخود وظیفه می دانم فرارسیدن 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) را به محضر مقام عظمای ولایت و تمام مردم شریف ایران اسلامی بالاخص جامعه بزرگ ایثارگری و خادمان بزرگوار خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران جامعه دامپزشکی استان همدان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم مدد و عنایت ویژه شهداء  موثر در انجام وظیفه همه خادمان در این نهاد آرمانی و انقلابی گردد.

دکتر امیرحسین نقی پور

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان

  • گروه خبری : تبریک و تسلیت,اخبار اسلایدر,روابط عمومی,نمایندگی ولی فقیه,اخبار استانداری
  • کد خبر : 298399
سجاد سیف

سجاد سیف

لینک کوتاه