• 1403/04/12 - 11:33
  • تعداد بازدید : 35
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی استان همدان به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

دکتر امیرحسین نقی پور مدیرکل دامپزشکی استان همدان طی پیامی فرارسیدن 25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک و تهنیت گفت.

پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی استان همدان به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

دکتر امیرحسین نقی پور مدیرکل دامپزشکی استان همدان طی پیامی فرارسیدن  25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در دین مبین اسلام خانواده یکی از مهم‌ترین ارکان جامعه محسوب می‌شود. پایبندی به خانواده و جلوگیری از بی‌بندوباری و همچنین ارتقاء جایگاه و تحکیم بنیان خانواده، از جمله مسائلی است که به آن سفارش فراوان شده است.

بی شک خانواده می‌تواند منشأ تحول فردی، اجتماعی و رشد ارزش‌های انسانی در میان اعضای خانواده باشد و خانواده مهم‌ترین نهادی است که فرد در آن پرورش می‌یابد، لذا بیشتر مشکلات و آسیب‌ها ابتدا در خانواده بروز پیدا می‌کند و در صورت فقدان پیشگیری و برخورد ناصحیح با آن‌ها، به درون جامعه رسوخ می‌کند.

خانواده‌ها زمینۀ روابط آیندۀ افراد را فراهم می‌کنند. نخستین روابطی کودک در زندگی خود تجربه می‌کند با پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده است. این فرآیند بسیار مهم هستند زیرا الگویی برای شکل‌گیری روابط آیندۀ افراد ارائه می‌دهند.

سالمندان در خانواده، مرکز دایره ای هستند که حرکت پرگار زندگی دیگران تنها با اتکا بر آنها امکان پذیر است و بازنشستگی نیز، آغاز انتقال توانایی انسان از جسم به فکر است و به راستی که نیرومندترین قوای بشر، فکر است.
اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ به تمامی همکاران بازنشسته خانواده دامپزشکی، سعادتمندی، سرافرازی و سلامتی شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده و امیدوارم جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی و تجربیات ارزنده شما گرانمایگان بهره مند باشد.
 
‏‏┄┄┅┅┅❅��������❅┅┅┅┄
دکتر امیرحسین نقی‌پور
مدیر کل دامپزشکی استان همدان
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر,روابط عمومی
  • کد خبر : 322061
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

لینک کوتاه