• 1402/03/03 - 09:13
  • تعداد بازدید : 26
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان به مناسبت سوم خرداد؛ سالروز آزادسازی خرمشهر

دکتر امیرحسین نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان طی پیامی؛ فرارسیدن سالروز عملیات غرور آفرین بیت المقدس، آزدسازی خرمشهر و حماسه سوم خرداد را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان متن پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

سوم خرداد، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان خمینی کبیر است که فرمود: “خرمشهر را خدا آزاد کرد”

آزادی خرمشهر در روز سوم خرداد نمادی از وحدت و همبستگی ملی بود. سوم خرداد تبلور غیرت ملی در برنتافتن اشغال خاک عزیزمان توسط دشمنان است.سوم خرداد تبلور پیروزی اراده رزمندگان اسلام بر دشمن است. سوم خرداد برای همیشه این پیام را به همه جهانیان می دهد که مردم ایران مردم مبارز و خستگی ناپذیر ، انقلابی و پیرو خط اسلام ناب محمدی هستند.

اینجانب بر خود وظیفه میدانم بهترین درودهای خود را بر شهیدان همیشه جاوید فتح خرمشهر و خانواده های صبور آنان بفرستم ، باشد که در پرتو الطاف حضرت حق ،عنایات امام عصر"ارواحنافداه"و تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه ی انقلاب "حفطه الله تعالی" و به مدد هوش سرشار و دستان توانمند جوانان ایران اسلامی ، مسیر تعالی و مقابله با تهدیدات در ابعاد مختلف، سریعتر از گذشته پیموده شود. ان‌شاءالله ‏‏

┄┄┅┅┅❅��������❅┅┅┅┄

دکتر امیر حسین نقی پور

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان

  • گروه خبری : تبریک و تسلیت,اخبار اسلایدر,روابط عمومی,نمایندگی ولی فقیه
  • کد خبر : 302072
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

لینک کوتاه