• 1401/09/02 - 12:43
  • تعداد بازدید : 249
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد خبر داد:

خدمات رایگان دامپزشکی اسدآباد بمناسبت هفته گرامیداشت بسیج

روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از برگزاری اردوی جهادی ارائه خدمات رایگان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با همکاری سپاه ناحیه شهرستان در روستاهای محروم و کم برخوردار شهرستان اسدآباد خبر داد.

روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از برگزاری اردوی جهادی  ارائه خدمات رایگان  به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با همکاری سپاه ناحیه شهرستان در روستاهای محروم شهرستان اسدآباد خبر داد.

 

مهندس وثوقی کیا رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد اظهار داشت: امروزه جایگاه دامپزشکی در مسائل مختلف اجتماعی و امنیتی جامعه بر تمام افراد محرز شده و آحاد جامعه با وظایف دامپزشکی در تامین دام سالم و به تبع آن غذای سالم وحلال آشنا بوده واین مهم توانسته در پیشبرد اهداف شاخص دامپزشکی که همانا ارتقاء سطح بهداشت و سلامت عمومی است نقش بسزایی ایفاء نماید.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که بتوانیم دست در دست هم در راستای ایجاد جامعه‌ای سالم از هرگونه بیماری و همچنین صنعتی پایدار و کارآمد در سطوح مختلف در مسیر خودکفایی ایران اسلامی گام برداریم.

 

همچنین رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشتر خدمات ارائه شده به بهره برداران در اداره دامپزشکی  رایگان صورت می گیرد ولی به مناسبت این ایام معاینات،نسخه نویسی،برگزاری کلاس های آموزشی و ترویجی و انجام سمپاشی رایگان اماکن دامی،واکسیناسیون کلیه دام های سنگین برعلیه بیماری تب مالت و دام سبک بر علیه آبله و تب مالت و واکسیناسیون هاری در جمعیت  سگهای صاحبدار بصورت رایگان در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی در پایان شهرستان اسدآباد را یکی از قطب‌های دامپروری و دامداری استان برشمرد و با اشاره به نقش دامپزشکی در بهداشت و سلامت جامعه افزود: مهم‌ترین وظیفه این مجموعه مبارزه با بیماری‌های دامی و مبارزه با بیماری‌های مشترک بین انسان و دام و نظارت بر سلامت فرآورده‌های خام دامی است.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان اسدآباد
  • کد خبر : 294701
بهنام سرولدی

بهنام سرولدی

تصاویر

لینک کوتاه