• 1403/03/06 - 06:44
  • تعداد بازدید : 9
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان نهاوند خبر داد:

برگزاری اردوی جهادی دامپزشکی مزین به نام «شهیدجمهور رئیسی»

سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان نهاوند از برگزاری اردوی جهادی مناطق روستایی محروم و کم برخوردار این شهرستان مزین به نام شهید جمهور آیت‌الله رئیسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان نهاوند، مهندس حسن توکلی سرپرست این اداره اظهار داشت: به منظور ادامه راه سیّد محرومان و دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی و خدمات‌رسانی رایگان به مناطق روستایی محروم و کم‌برخوردار اردوی جهادی دامپزشکی در مناطق روستایی محروم و کم برخوردار شهرستان مزین به نام شهیدجمهور آیت‌الله رئیسی و همراهان مخلص ایشان از امروز به مدت دو روز برگزار می‌شود.

وی افزود: یکی از سیاست های اصلی اداره کل دامپزشکی استان بحث توزیع عادلانه خدمات بهداشتی در دوره افتاده ترین ومحردمترین نقاط است که به منظور قدردانی از زحمات و خدمات رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت با تشکیل اکیپ متشکل از دامپزشکان و کارشناسان دامپزشکی به‌مدت دو روز در مناطق روستایی محروم و کم‌برخوردار اقدام به خدمات‌رسانی جهادی در حوزه دامپزشکی خواهند شد.

توکلی با اشاره به رایگان بودن این خدمات‌رسانی‌ها، تصریح کرد: در این اردوی جهادی اکیپ‌ دامپزشکی نهاوند اقدام به ویزیت و معاینه، ضدعفونی و سمپاشی بدن دام و اماکن دامی، واکسیناسیون علیه بیماری‌های دامی و آموزش دامداران خواهند کرد.

 
 
 
 
  • گروه خبری : اخبار شهرستان نهاوند
  • کد خبر : 319985
سجاد سیف

سجاد سیف

لینک کوتاه