• 1401/08/28 - 11:19
  • تعداد بازدید : 208
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در راستای انجام نظارتهای بهداشتی بر اماکن دامی و صنایع وابسته به دام صورت گرفت:

بازدید معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان و اداره دامپزشکی شهرستان بهار از میدان دام

روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بهاراز بازدید معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان همدان و اداره دامپزشکی شهرستان بهار از میدان دام در راستای انجام نظارتهای حاکمیتی و رصد شرایط فنی و بهداشتی خبرداد.

معاون سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به اینکه میدان دام اتحادیه دامداران، به عنوان مهم ترین میدان دام استان در حال فعالیت بوده و دام کشتاری کشتارگاه صنعتی دام استان را تامین می کند از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در این راستا می بایستی نظارتهای مربوطه توسط مسئولین ذیربط در حوزه های فنی و بهداشتی به صورت مستمر انجام گیرد.

در ادامه بازدید معاون اداره دامپزشکی شهرستان بهار اظهار داشت: با توجه به وجود نواقص بهداشتی موجود، پروانه میدان دام توسط نظام دامپزشکی استان در حال حاضر تمدید نشده و در صورت همکاری مدیریت میدان دام در جهت رفع نواقص بهداشتی، پروانه بهداشتی واحد تمدید خواهد شد.

دکتر قنبری در پایان با اشاره به اهمیت بسیار بالای میدان دام در راستای تامین دام مورد نیاز کشتارگاه صنعتی دام استان تاکید کرد: نظارت های بهداشتی دامپزشکی در واحد از طریق مسئول فنی و بهداشتی مستقر در میدان دام و کارشناسان اداره در حال انجام می باشد. 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان بهار
  • کد خبر : 294523
لینک کوتاه