• 1401/09/27 - 11:35
  • تعداد بازدید : 298
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد خبر داد:

بازدید رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد از شرکت بسته بندی گوشت

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد: دامپزشکی براساس رسالت سازمانی خود مبنی بر پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و حیوان و نیز نظارت بر سلامت فرآورده های خام دامی مورد استفاده در سبد غذایی خانوار، نظارتی همه جانبه از مزرعه تولیدات دامی تا سفره خانوار بر تمامی مراکز تولید، نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی داشته که از جمله این اماکن، مراکز بسته بندی است.

روابط عمومی اداره دامپزشکی اسدآباد از بازدید مهندس وثوقی کیا رئیس اداره دامپزشکی از شرکت بسته بندی خبر داد.

 

مهندس وثوقی کیا رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد گفت: دامپزشکی براساس رسالت سازمانی خود مبنی بر پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و حیوان و نیز نظارت بر سلامت فرآورده های خام دامی مورد استفاده در سبد غذایی خانوار، نظارتی همه جانبه از مزرعه تولیدات دامی تا سفره خانوار بر تمامی مراکز تولید، نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی داشته که از جمله این اماکن، مراکز بسته بندی است.

 

 وی با اشاره به اهمیت سلامت گوشت و مرغ مصرفی و نظارت دقیق دامپزشکی بر عملکرد شرکت بسته بندی  گفت: شرکت های بسته بندی گوشت و مرغ دارای پروانه بهداشتی بهره برداری از دامپزشکی بوده و به صورت مرتب تحت نظارت دامپزشکی استان فعالیت می کنند.

همچنین یک نفر دکتر دامپزشک به عنوان مسئول فنی بهداشتی در این شرکت ها بر امر قطعه بندی و بسته بندی فرآورده های گوشتی نظارت مستمر دارند.

در ادامه مهندس وثوقی کیا  از قسمتهای مختلف واحد بسته بندی و قطعه بندی بازدید و رعایت نکات بهداشتی را به مسئول فنی شرکت تاکید کرد.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان اسدآباد,اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی,روابط عمومی
  • کد خبر : 295552
کلمات کلیدی
بهنام سرولدی

بهنام سرولدی

لینک کوتاه