چاپ
ارسال به دوست

اهداء لوح تقدیر امام جمعه اسدآباد به دکتر بصیری رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد، حجت الاسلام و المسلمین سیدموسی حسینی مجد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسدآباد با  اهداء لوح تقدیر از تلاش های بی شائبه و زحمات صادقانه دکتر عادل بصیری محمدپور رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد قدردانی نمود.

در متن این تقدیر نامه آمده است:

جناب آقای دکتر عادل بصیری محمدپور

رئیس محترم اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد

سلام علیکم

سرافرازی میهن اسلامی مرهون زحمات کسانی است که با اعتقاد به لزوم توسعه وفاداری عمیق به سرزمین خود تنها در سایه تلاش صادقانه به امید دسترسی به حلاویت و رضایت خاطر مردم گام برداشته اند.

بدینوسیله  از زحمات جنابعالی و همکاران پر تلاشتان در سال 'حمایت از کالای ایرانی' به رسم یادبود و قدردانی از تلاش های بی شائبه و زحمات صادقانه حضرتعالی که با الهام از تخصص و تعهد کاربرد مهارت های لازم کاری، احترام و اکرام ارباب رجوع و انجام امور محوله به نحو احسن جهت پیشبرد اهداف'اداره دامپزشکی' و خدمت به مردم شریف شهرستان اسدآباد اهتمام ویژه می ورزید این لوح تقدیر، تقدیم به حضور پر لطفتان می گردد.

امید است با استمرار تلاش و تعاملات مدبرانه در انجام مسئولیت ها موفق و پیروز باشید، توفیقات روزافزون جنابعالی را در همه عرصه های خدمت به نظام مقدس و سرافرازی جمهوری اسلامی ایران از ایزدمنان مسئلت می نمایم.

 

سید موسی حسینی مجد

امام جمعه شهرستان اسدآباد

  • کد خبر: ٦٢٤/
  • ٠٩:٢٠ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧/
  • تعداد بازدید: 36
کلید واژه ها

خروج