چاپ
ارسال به دوست

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان همدان:

نیروی انسانی توانمند می تواند خلاء کمبود امکانات و اعتبارات را با کار جهادی و انقلابی پر کند

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد « مهندس وحید توتونچیان »، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و سرپرست حراست به همراه «مهندس علی ملکی»، رئیس اداره امور اداری،رفاه و پشتیبانی اداره کل دامپزشکی استان همدان باحضور در شهرستان اسدآباد با رئیس و کارکنان اداره دامپزشکی دیدار و گفتگو کردند.

 دکتر عادل بصیری محمدپور رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد ضمن عرض خیرمقدم، از انتصاب دو نیروی جوان،پویا،کارآمد و با انگیزه در سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و اموراداری،رفاه و پشتبانی اداره کل دامپزشکی همدان ابراز خرسندی نمود و از حضور ارزشمند تیم مدیریتی حوزه اداری مالی استان در اداره دامپزشکی اسدآباد تشکر و قدردانی نمود و این حضور را موجب افزایش انگیزه و قوت قلب برای همکاران شهرستان تلقی نمود.

در ادامه رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد به ارائه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای اداره دامپزشکی اسدآباد در ابعاد مختلف در سال 98 و همچنین به کمبودها، مسائل و مشکلات پیش روی پرداخت و از معاونت درخواست مساعدت و پیگیری را نمود.

 مهندس علی ملکی رئیس امور اداری،رفاه و پشتیبانی اداره کل دامپزشکی استان همدان در این جلسه به صمیمیت، دوستانه و یک دل بودن مجموعه کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد اشاره نمود و افزود: وظیفه ذاتی امور اداری حل مشکلات نیروهاست نه اینکه ایجاد مشکل  و  تمام توان و نگاه تیم مدیریتی جدید حل مشکلات رفاهی و معیشتی کارکنان است و واقعا برای این امور با محوریت "معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی " از نظر نیروی انسانی، اعتبار سنجی و فضای کاری موجود در چارچوب قانونمداری و عدالت محوری برنامه ریزی مدون  صورت گرفته است.

در ادامه مهندس وحید توتونچیان معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و سرپرست حراست اداره کل دامپزشکی استان همدان از کارکنان مطالبه گری و حرکت در چهارچوب قوانین و مقررات، حفظ حرمت ارباب رجوع و یکدیگر را درخواست کرد و گفت: ما همه خادم مردم هستیم و امیدواریم بتوانیم با عملکرد جهادی و انقلابی، خدمتگزار خوبی در شأن نظام و ملت شریف ایران باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دامپزشکی استان همدان در راستای حل مشکلات معیشتی و رفاهی گفت: طبق دستور مدیرکل دامپزشکی استان و قولی که به ایشان داده ام در حد توان انجام داده و  خواهم  داد  و بزودی تیمی متشکل از کارشناسان واحدهای ساختمانی،تاسیسات و فناوری اداره کل جهت بررسی و برآورد هزینه به شهرستان اعزام خواهیم نمود.

معاونت جدید توسعه مدیریت و منابع انسانی دامپزشکی استان همدان در بازدید از بخش های اداره دامپزشکی اسداباد و شنیدن مشکلات همکاران، افزود: باعث شرمندگی حقیر است که همکاران ما در شهرستان از کمبود امکانات و ملزومات اداری ساختمانی مواجه باشند در حالی که بیشترین خدمات رسانی را به در پیشبرد اهداف عالیه سازمان دامپزشکی می نمایند و باید با تیم جدید تلاش کنیم تا بزودی این مشکلات را رفع کنیم.

وی خاطر نشان کرد: دامپزشکی استان همدان با کمبود نیرو و اعتبارات مواجه است  مجوز بکارگیری نیرو فعلا نیست ولی سازمان دامپزشکی در حال رایزنی و اخذ مجوز از سازمان امور استخدامی کشور است .

مهندس توتونچیان با بیان اینکه کلید حل مشکلات در گرو کار جهادی و انقلابی است خاطرنشان کرد: نیرو های انسانی توانمند می توانند خلاء کمبود امکانات و اعتبارات را با کار جهادی و انقلابی پر کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه کار معاونت توسعه بحث ساماندهی پرسنل مجموعه است درخصوص اقدامات رفاهی صورت گرفته ویژه کارکنان مجموعه دامپزشکی استان همدان از قراردادهای منعقد شده بصورت اقساطی اعم از : تسهیلات بانکی،خرید اقساطی لواز برقی خانگی،مبلمان،کابینت،لوازم ورزشی،خرید گوشی، کفش، پوشاک،عینک،خدمات دندانپزشکی،خدمات مسافرتی هوایی، طلا ، جواهرات و ... بصورت اقساطی 4 تا 12 ماهه خبر داد .

در این جلسه کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد مشترکاً ضمن اعلام رضایت از تیم مدیریتی استان و همچنین تعامل بین مدیر و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان به بیان سوال ها، درخواست ها و پیشنهادات خود نیز پرداختند و معاون دامپزشکی استان همدان به سوالات مطروحه پاسخ دادند.

در پایان مهندس وحید توتونچیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دامپزشکی استان همدان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از زحمات و تلاش های سال 98 آقایان دکتر همدانی،بهنام سرولدی،فریبرز یوسفی،امیدعلی مرادحاصلی و بهمن عذاریان تقدیر نمود.

 

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٢٨٨٢/
  • ١٣:٤٨ - دوشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٩/
  • تعداد بازدید: 168

خروج