چاپ
ارسال به دوست

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کبودرآهنگ:

عملکرد داروخانه های دامپزشکی توسط بازرسان دامپزشکی رصد و پایش می شوند

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان کبودراهنگ، دکتر نجفلو رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان از داروخانه های دامپزشکی سطح شهر بازدید کرد.

وی در این بازدید نحوه خدمات رسانی به دامداران و میزان رعایت اصول و ضوابط ارائه دارو را مورد بازرسی قرار داد.

این مقام مسئول در این بازدید گفت: بخش خصوصی از همراهان و بازوان توانای اداره دامپزشکی شهرستان می باشد و در این شهرستان 4 داروخانه دامپزشکی فعال هست که بصورت تمام وقت به ارائه خدمات به دامداران می پردازند و سطح رضایت مندی خوبی را در بررسی های صورت گرفته در بین مراجعه کنندگان دارا هستند و لازم است ارائه خدمات را روز به روز بهتر نمایند.

 نجف لو در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر خوشبختانه کمبود داروی خاصی در شهرستان وجود ندارد از متصدیان داروخانه ها خواست  در صورت وجود کمبود هرگونه دارو مراتب را سریعا به اداره دامپزشکی اطلاع دهند تا پیگیری لازم جهت رفع آن صورت گیرد.

در پایان دکتر نجف لوضمن تشکر از تلاش شبانه روزی همکاران بخش خصوصی شهرستان اعلام نمود که در ایام تعطیل نوروز پیش رو نیز مراکز بخش خصوصی به صورت کشیک ارائه خدمات خواهند نمود. لازم به ذکر است در شهرستان کبودراهنگ علاوه بر 4 داروخانه دامپزشکی 3 درمانگاه دامپزشکی تمام وقت ،2 واحد اشتغال به امور درمانی و 2 مرکز مایه کوبی در بخش خصوصی فعال هستند.

  • کد خبر: ٢٥٠٠٣٧/
  • ١٢:٢٤ - سه شنبه ١٣ اسفند ١٣٩٨/
  • تعداد بازدید: 10

خروج