چاپ
ارسال به دوست

ساماندهی اکیپهای بازرسی مواد خام دامپزشکی تویسرکان در طرح تشدید نظارت در ایام نوروز1399

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان تویسرکان، دکتر قیاسی رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان از ساماندهی اکیپهای بازرسی مواد خام در راستای طرح تشدید نظارت بر مواد خام دامی در ایام نوروز1399 خبر داد.

این مقام مسئول افزود: طبق روال سالیان گذشته، اداره دامپزشکی شهرستان با هدف تامین امنیت غذایی شهروندان در ایام نوروز 99، با تشدید بازرسی ها از اماکن عرضه مواد خام دامی و نیز رستوران ها و مراکز طبخ ، اقدام به ساماندهی 4 اکیپ بازرسی شامل 2 اکیپ ثابت و 2 اکیپ سیار نموده که به طور منظم و مستمر و در ساعات مختلف شبانه روز بر کلیه مراکز عرضه مواد خام دامی در سطح شهرستان نظارت می کنند.

 دکتر قیاسی خاطر نشان کرد: در این راستا جلسه ای با حضور کلیه پرسنل بخش دولتی در محل اداره دامپزشکی شهرستان تویسرکان برگزار و هماهنگیهای لازم با همکاران و بازرسان مواد خام به عمل آمد.

وی در پایان از شهروندان درخواست کرد: در حین تهیه مواد خام دامی مورد نیاز از مراکز عرضه سطح شهرستان به مواردی از قبیل: داشتن مجوز و تحت نظارت بودن ان واحد ، وجود لیبل(برچسب) انقضای محصول و وجود مهر و تگ بر روی لاشه های گوشت قرمز توجه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را سریعا به اداره دامپزشکی شهرستان گزارش نمایند.

  • کد خبر: ٢٥٠٣٥٢/
  • ٠٩:٤١ - يکشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٨/
  • تعداد بازدید: 7

خروج