چاپ
ارسال به دوست

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهار:

محصولات فاقد مجوز و با کیفیت پایین اجازه ورود به استان و شهرستان را ندارند

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بهار جلسه هماهنگی نحوه انجام فعالیتهای قرنطینه ای همکاران شاغل در پست قرنطینه دامی دو راهی صالح آباد با حضور کارکنان شاغل در این حوزه و مسئولین دامپزشکی شهرستان در محل اداره دامپزشکی شهرستان برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر صادقی، رئیس اداره امپزشکی شهرستان بهار ضمن مهم ارزیابی کردن فعالیتهای همکاران در محل پست قرنطنه دامی در راستای کنترل تردد و ورود و خروج انواع دام و فراورده های خام دامی به استان گفت: باعنایت به نزدیکی ایام پایانی سال و افزایش حجم ورود و خروج انواع دام و فراورده های خام دامی و امکان سوء استفاده برخی افراد می بایستی همکاران توان مضاعف در کنترل محموله ها به انجام رسانده تا محصولات فاقد مجوز و با کیفیت پایین اجازه ورود به استان و شهرستان را نداشته باشند.

دکتر صادقی در ادامه افزود: پست قرنطینه دامی دو راهی صالح آباد به عنوان یکی از پست های قرنطینه فعال در سطح کشور مطرح بوده و این مهم با تلاش ارزنده همکاران شاغل در این حوزه به دست آمده است.

در ادامه کارکنان دامپزشکی شاغل در پست قرنطینه به بیان مشکلات خود پرداخته و گفتند: امیدواریم با کمک مسئولین شهرستان و استان کمبودهای موجود مرتفع گردد.

دکتر صاقی در پایان تصریح کرد با تمام توان در راستای حل مشکلات این عزیزان تلاش خواهند نمود.

  • کد خبر: ٢٥٠٣٨٣/
  • ٠٨:٣٣ - دوشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٨/
  • تعداد بازدید: 18

خروج