• 1401/12/23 - 14:45
  • تعداد بازدید : 89
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
معاونت هماهنگی امور امور عمرانی استانداری همدان در کمیته ساماندهی کشتارگاههای استان گفت:

دامپزشکی یکی از ارکان مهم سلامت جامعه بشمار می رود/ موضوع کشتارگاه ها از اولویت های مهم استان است

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان: با هدف رفع مشکلات بهداشتی کشتارگاه ها کمیته ساماندهی کشتارگاه های استان به ریاست معاون عمرانی استانداری همدان تشکیل شده است.

به گزارش رابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان، جلسه کمیته ساماندهی امور کشتارگاه های دام و طیور استان در محل استانداری به ریاست مهندس تیموری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و دستگاه های عضو تشکیل شد.

در این جلسه دکتر نقی پور بااشاره به اینکه استان همدان دارای 6 واحد کشتارگاه دام و 5 کشتارگاه طیور می باشد، گفت: اهمیت سلامت و بهداشت گوشت مصرفی در سلامت افراد جامعه نقش بسزایی دارد که یکی از ارکان اصلی تامین گوشت سالم و بهداشتی وجود کشتارگاه های مجهز و بهداشتی با مدیریت علمی و کارآمد است.

مهندس تیموری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان با بیان اینکه دامپزشکی یکی از ارکان مهم سلامت جامعه بشمار می رود، گفت: موضوع کشتارگاه ها از اولویت های مهم استان بوده باید اقدامات جدی در این زمینه انجام شود.

وی در ادامه با تاکید بر تامین مایحتاج ضروری مردم، افزود: محصول گوشت قرمز و سفیدی که به مردم استان ارائه می شود، در کنار رعایت تمامی اصول بهداشتی از کشتارگاه تا محل عرضه به شهروندان، باید از کیفیت و قیمت مطلوبی برخوردار باشد.

 

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر,اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی,روابط عمومی
  • کد خبر : 298561
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

لینک کوتاه