• 1401/12/25 - 16:01
  • تعداد بازدید : 147
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
دکتر امیرحسین نقی پور در جلسه شورای هماهنگی اداره کل دامپزشکی استان همدان گفت:

اولویت اول اداره کل دامپزشکی استان همدان اجرای دقیق سند تحول دامپزشکی در سال آتی می باشد

در آخرین جلسه شورای هماهنگی دکتر نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان از فرزندان شهداء شاغل در اداره کل دامپزشکی استان همدان تجلیل و تکریم کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان، جلسه شورای هماهنگی اداره کل  در روز پنجشنبه 25 اسفندماه 1401 به ریاست دکتر امیرحسین  نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان و باحضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین و روسای ستادی و شهرستانی بعداز اقامه نماز ظهر و عصر در محل اداره کل دامپزشکی استان همدان برگزار شد. 

در این جلسه دکتر امیرحسین نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان، به احترام شهداء و خانواده معظم آنها در ابتدای جلسه از فرزندان شاغل در مجموعه اداره کل دامپزشکی و شهرستانهای استان تکریم و تقدیر کرد.

وی در ادامه فرا رسیدن سال نو را پیشاپیش به کلیه همکاران تبریک و تهنیت گفت و  ضمن تقدیر از  تلاش ها بدون وقفه روسای  ستادی  و مسئولین شهرستان و کلیه همکاران در انجام اقدامات صورت گرفته در سال  و ضرورت اجرای منظم، دقیق و شبانه روزی طرح تشدید نظارت های بهداشتی و شرعی در ایام تعطبلات نوروزی و ماه مبارک تاکید کرد .

دکتر امیرحسین نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان در ادامه با اشاره به اینکه اولویت اول اداره کل دامپزشکی استان همدان اجرای دقیق سند تحول دامپزشکی در سال آتی می باشد، گفت: لزوم  اجرای 33 مورد برنامه ابلاغی دکتر آقامیری معاون محترم وزیر و ریاست محترم سازمان دامپزشکی کشور درخصوص سند تحول دامپزشکی و معیار ارزیابی عملکرد استان در سال 1402 و همچنین نظارت دقیق و اجرای دستوالعمل های ابلاغی سازمان دامپزشکی کشور مورد تاکید است.

وی در ادامه تصریح کرد: بهره گیری هرچه بیشتر از نیروهای جهادی در پیشبرد اهداف دامپزشکی، تبادل نظر در خصوص همسان سازی نظارتهای بهداشتی در سطح منطقه با محوریت جلوگیری از کشتار غیرمجاز و گزارش اقدامات انجام شده ، افزایش همکاریهای مشترک در خصوص پیشگیری از بیماریهای مختلف دام و طیور، آبزیان و بیماریهای مشترک بین انسان و دام، بحث و تبادل نظر در خصوص بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و مهمتر از آن آسیب شناسی بیماری آنگارا در طیور با توجه به وقوع آن در برخی از استانهای کشور و نیز تاکید بر اهمیت و حساسیت موضوع جهاد تبیین و انعکاس رئوس اقدامات دامپزشکی در سال آتی مورد انتظار است.

در ادامه جلسه حجت الاسلام رسولی پیشاپیش ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و ابراز خرسندی از انتصاب دکتر امیرحسین نقی پور مدیر جوان، مردمی، ولایی و دارای روحیه جهادی بعنوان سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان، کلیه همکاران را به حمایت همه جانبه دعوت کرد و در ادامه از زحمات صادقانه و خالصانه دکتر رسولی مدیرکل سابق دامپزشکی استان در طول تصدی 10 ساله در کسوت مدیرکلی تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه جلسه دکتر بهزاد صادقی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهار به نمایندگی از رؤسای ادارات دامپزشکی شهرستانهای استان همدان به اعلام گزارش عملکرد، نیازها و مشکلات پیش رو و برنامه های آتی شهرستان ها پرداخت.

همچنین معاونین اداره کل و مسئولین ادارات ستادی استان نیز با اعلام برنامه های آتی،انتظارات اداره کل دامپزشکی استان از مسئولین شهرستانها را مطرح و سعی در حل مشکلات و راهنمایی این ادارات جهت ارائه بهتر خدمات خود نمودند و  در ادامه بر حضور فعال و رعایت کشیک کلیه همکاران در ایام تعطیلات نوروز  تاکید کردند.

دکتر نقی پور در پایان جلسه بعد از جمع بندی و ارائه رهنمودهای لازم از خداوند متعال برای کلیه همکاران سربلندی، موفقیت و سلامتی در سال 1402را مسئلت نمود.

 

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر,روابط عمومی
  • کد خبر : 298692
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

لینک کوتاه