• 1401/09/29 - 09:41
  • تعداد بازدید : 44
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رزن خبر داد:

گشت مشترک کارشناسان دامپزشکی و ادارات ذیربط از واحدهای عرضه مواد خام دامی شهرستان رزن

کارشناسان ادارات دامپزشکی به همراه نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف از واحدهای عرضه کننده مواد خام دامی،لبنیات و مواد غذایی شهرستان رزن در راستای کنترل سلامت فرآورده های خام دامی بازدید کردند

دکتر بهروز شیرزادی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رزن گفت : با توجه به نتیجه بخش بودن گشت های مشترک و تسریع در حصول نتیجه این بازرسی ها با سایر ارگان های دولتی، اداره دامپزشکی شهرستان رزن همواره آمادگی خود را برای حضور در این بازدیدها اعلام و با تمام توان خود نسبت به حضور در این اکیپ ها انجام وظیفه کرده است.

دکتر شیرزادی ابراز کرد: رسالت مهم اداره دامپزشکی، دسترسی آحاد جامعه به فرآورده های خام دامی سالم و بهداشتی بوده که تحقق این امر مستلزم نظارت مستمر و دقیق بر مراکز عرضه این فرآورده ها می باشد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رزن گفت: یکی از ملزومات داشتن جامعه سالم ، برخورداری افراد آن جامعه از تغذیه سالم است که در راستای تضمین سلامت فرآورده های خام دامی و تحقق شعار " نظارت ازمزرعه تا سفره مردم" انجام شده است. شیرزادی در پایان خاطر نشان کرد: عموم مردم در صورت مشاهده تخلف از سوی واحدهای عرضه در هر ساعت از شبانه روز می‌توانند با سامانه 1512 و یا تلفن 08136443503 تماس حاصل کرده و موارد را به این اداره گزارش نمایند تا بازرسان مربوطه در اولین فرصت موضوع را پیگیری کنند.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان رزن,اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی,روابط عمومی
  • کد خبر : 295603
کلمات کلیدی
حسن  حاجیان بیدار

حسن حاجیان بیدار

تصاویر

لینک کوتاه