• 1403/03/13 - 13:30
  • تعداد بازدید : 36
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تسلیت مدیرکل دامپزشکی استان همدان به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) وقیام خونین ۱۵خرداد

دکتر امیرحسین نقی پور،باصدور پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)و قیام خونین ۱۵خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  دامپزشکی استان همدان متن پیام بدین شرح است:

چهاردهم خرداد ، سالگرد ارتحال پیر فرزانه ایست که آزادگی و استقامت را به ملت ایران آموخت و این کشور مصیبت زده را ازچنگال استعمار جهانی نجات داد.یقینا ملت ایران یاد و خاطره مقتدای خویش را همواره در ذهن و قلب خودبه یادگار خواهند داشت.
پانزدهم خرداد یادآور حماسه ای جاویدان و سرآغاز نهضتی است که به رهبری امام خمینی (ره) شکل گرفت و سپس به صورت نظام مقدس جمهوری اسلامی درکشور عزیزمان شکوفا گردید.
امام خمینی(ره) امید را در دل ستم دیدگان خسته ازظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید و با سلوک عرفانی و معنوی خویش،اندیشه های متعالی و ناب اسلامی را به همگان معرفی نمود.
مردم شجاع و متدین ایران در مسیر مبارزه با استبداد و استعمار همواره رشادت،ایستادگی و ایثاررا از خود به نمایش گذاشتند و در این مسیر،‌قیام ۱۵ خرداد یکی از رویدادهای جاودان و تاثیرگذار درشکل گیری انقلاب اسلامی مردم ایران است که بی شک این رویداد،با نام،اندیشه و راه امام خمینی(ره)پیوندی ناگسستنی دارد.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد،سالگرد رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دیاردارالمومنین وهمچنین کارکنان خدوم و پرتلاش دامپزشکی استان همدان تسلیت عرض می نمایم.
 دکتر امیر حسین نقی پور
مدیرکل دامپزشکی استان همدان

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر,روابط عمومی
  • کد خبر : 320451
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

لینک کوتاه