• 1403/03/21 - 11:22
  • تعداد بازدید : 15
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک دکتر امیرحسین نقی پور مدیرکل دامپزشکی استان همدان به مناسبت فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان دکتر امیرحسین نقی پور مدیرکل دامپزشکی استان در پیامی هفته جهاد کشاورزی را تبریک گفت.

در متن پیام آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وهو الّذی أنزل من السّماء ماءً فأخْر‌جْنا به نبات کلّ شیءٍ فأخْر‌جْنا منْه خضرً‌ا نّخْر‌ج منْه حبًّا مّتر‌اکبًا

و هم اوست خدایی که از آسمان آبی فرو بارید پس هر نبات را بدان رویاندیم و سبزه ها را از زمین برون آوردیم و از آن سبزه ها دانه هایی که بر روی هم چیده شده بیرون آریم (سوره انعام آیه ۹۹)

صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل سازمان جهاد سازندگی در خرداد ماه سال ۱۳۵۸ ‌و پیرو آن نام‌گذاری روزهای ۲۱ تا ۲۷ خرداد به نام هفته جهاد کشاورزی، بیانگر اهمیت فراوان کشاورزی ‌به عنوان بستر اقتدار و امنیت غذایی کشور در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.این نهاد مقدس در طول حیات خود با به کارگیری نیروهای داوطلب مردمی و در سایه فرهنگ انقلابی همراه با شور و نشاط وخدمت به مردم روستایی ، توانست نقش بسیار موثری را در فرآیند توجه همه جانبه به مناطق روستایی و عشایری کشورمان ایفا کند.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی کشور که بیشترین تاثیر را در روند بهبود زندگی مردم بر عهده دارد، بخش کشاورزی و دامپروری است.

یقینا افزایش ضریب نفوذ دانش و فناوری و تقویت جریان ورود سرمایه‌های مردمی به بخش کشاورزی لازمه تحقق جهش تولید و موجب ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدات کشاورزی و دستیابی به قله‌های رفیع خودکفایی خواهد شد.

اینجانب ضمن تبریک هفته جهادکشاورزی به کشاورزان پرتلاش،خانواده بزرگ جهاد کشاورزی از خداوند متعال سربلندی، عزت و توفیق روزافزون برای تلاش‌گران بخش کشاورزی کشور را خواستارم.

‏‏┄┄┅┅┅❅��������❅┅┅┅┄

 امیرحسین نقی پور

مدیرکل دامپزشکی استان همدان

 

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر,روابط عمومی
  • کد خبر : 320754
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

لینک کوتاه