• 1401/12/21 - 17:11
  • تعداد بازدید : 82
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان در قرارگاه امنیت غذایی استان گفت:

نظارت و خدمات دامپزشکی تعطیل بردار نیست / بازرسی های شبانه روزی و بدون اغماض دامپزشکی در سراسر استان همدان در حال انجام است

جلسه کارگروه امنیت غذایی باحضور دکتر امیر حسین نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان و به ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان و سایر مدیران مجموعه کشاورزی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان، قرارگاه امنیت غذایی استان روزانه قبل از آغاز کار ادارات ساعت 6:30 صبح برگزار می شود.

در این نشست دکتر نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان با اشاره اجرای طرح تشدید بازرسی بهداشتی توسط ۳۴ اکیپ نظارتی اداره کل دامپزشکی در سراسر استان، گفت: از تاریخ ۱۳ اسفند طرح تشدید بازرسی بهداشتی دامپزشکی آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه نظارتها و خدمات رسانی دامپزشکی تعطیل بردار نیست، گفت: باتوجه به درپیش بودن عید نوروز و ماه مبارک رمضان و افزایش عرضه و تقاضا، در راستای تامین سلامت و ارتقاء سطح بهداشت عمومی جامعه کارشناسان دامپزشکی روزانه حتی در ایام تعطیل در قالب دو شیفت کاری صبح و عصر اقدام به بازرسی از واحد‌های تولید، تهیه، فرآوری، حمل و عرضه فرآورده های خام دامی می نمایند تا محصول سالم و باکیفیت به دست شهروندان برسد.
سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان افزود: بازرسی های شبانه روزی و بدون اغماض دامپزشکی در سراسر استان همدان در حال انجام است و هم استانی های عزیز در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی از واحد‌های ذیربط مراتب را با شماره گیری 1512 به بازرسان دامپزشکی اطلاع رسانی نمایند چرا که باخاطیان عرصه بهداشت و سلامت مردم برخورد جدی صورت می‌گیرد و پرونده متخلفین جهت سیر مراحل قانونی به مراجع انتظامی و قضایی معرفی می گردد.

  • گروه خبری : اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی,روابط عمومی
  • کد خبر : 298414
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

لینک کوتاه