• 1401/05/03 - 18:44
  • تعداد بازدید : 119
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در ادامه سفرهای شهرستانی:

نشست صمیمی مدیرکل دامپزشکی استان همدان با رئیس و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان فامنین

دکتر محمودرضا رسولی مدیرکل دامپزشکی استان همدان: وجود همدلی و روحیۀ همکاری در پرسنل می‌تواند به پیشرفت امور کمک شایانی کند و باید این شرایط با قوت بیشتری ادامه یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان فامنین، دکتر محمود رضا رسولی، مدیرکل دامپزشکی استان همدان بهمراه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع و مسئول امور ساختمانی باحضور در شهرستان فامنین ابتدا با فرماندار شهرستان دیدار و سپس باحضور در اداره دامپزشکی شهرستان، ضمن دیدار صمیمی با رئیس و کارکنان این اداره با برگزاری جلسه پرسش و پاسخ پای صحبت های انها نشست.

در ابتدا دکتر محمود مشهوری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فامنین ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم  گزارش کاملی از عملکرد و دستاوردها و مشکلات پیش رو ارائه نمود.

در ادامه دکتر رسولی گفت: وجود همدلی و روحیۀ همکاری در پرسنل می‌تواند به پیشرفت امور کمک شایانی کند و باید این شرایط با قوت بیشتری ادامه یابد.

مدیر کل دامپزشکی در این دیدار گفت: پیرو دیداری که با  فرماندار شهرستان فامنین داشتیم خوشبختانه عملکرد رئیس و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان فامنین را بسیار خوب و رضایت بخش اعلام شده است و این جای خداقوت و قدردانی دارد.

درپایان مدیر کل دامپزشکی استان از بخش های مختلف فنی و اداری اداره دامپزشکی شهرستان بازدید و بر استمرار فعّالیت با جدّیت و توان مضاعف و استفاده از توان حدّاکثری تأکید نمود.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 288670
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه