• 1402/02/28 - 08:52
  • تعداد بازدید : 108
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
باحضور مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان:

مراسم تقدیر و تجلیل از روابط عمومی های ادارات دامپزشکی سراسر استان همدان برگزار شد

در آیین تجلیل با حضور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان،مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان آیین تجلیل از مسولان روابط عمومی اداره کل دامپزشکی و ادارات شهرستانها برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان،آئین گرامیداشت روز روابط عمومی و تجلیل از مسئولان روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان و شهرستانهای تابعه، روز  پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه 1402 باحضور دکتر امیرحسین نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی، دکتر محمدرضا خوش گفتار مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان ، حجت الاسلام رسولی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی، معاونین مدیرکل دامپزشکی ، رئیس اداره امور اداری،رفاه و پشتیبانی و مدیران روابط عمومی اداره کل و ادارات دامپزشکی شهرستانهای تابعه در محل اداره کل دامپزشکی برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دکتر امیرحسین نقی پور ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: برگزاری جلسه  تجلیل از مسئولان روابط عمومی در روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و نامگذاری  ۲۷ اردیبهشت به این عنوان اهمیت و جایگاه حساس، مهم و بی‌همتای روابط عمومی به‌عنوان یک واحد پژوهشگر و با نفوذ در جامعه هدف است که روی تصمیم‌گیری‌های کلی سازمانی و نهادی تاثیرمی‌گذارد.

به عبارت دیگر روابط عمومی‌ها اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیر، کارکنان  و جامعه هدف هستند که رویکردی مبتنی بر روشن‌گری افکار، مردمداری و احترام به حقوق افراد را دارند.

 

دکتر نقی پور در ادامه تصریح کرد: روابط‌عمومی می‌تواند فارغ از جنبه خبرنویسی و اطلاع‌رسانی با بهره‌گیری از تجهیزات و دانش روز برای تقویت ارتباط هرچه بهتر با مخاطبان خود زمینه تحقق صحیح تنویر

افکارعمومی، تحقق برنامه‌ها و اهداف سازمان را فراهم کند، به طوری که دستاوردهای آن دستگاه بویژه دامپزشکی که یک دستگاه تخصصی بشمار می رود درحوزه‌های مختلف به درستی بازگو شود

 

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان تصریح کرد: یکی از بندهای سنـــد تحــــول دامپزشکـــی از سوی دکتر آقامیری سرپرست وزارت جهادکشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور توجه ویژه به روابط

عمومی ها تاکید شده است و این نشانه جایگاه  ارزشمند و حساس روابط عمومی بشمار می رود و این مهم در ارزیابی عملکرد مدیران لحاظ خواهد شد.

 

در ادامه دکتر محمدرضا خوش گفتار مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان با بیان اینکه روابط عمومی یک حرفه تمام وقت است گفت: روابط عمومی های دستگاههای اجرایی باید تدوین گر باشند و در عین

حال فعال و کنش گر بوده و به دانش روز، خود را مجهز کنند و با بینش ، یک آینده روشن برای جامعه بسازند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه مدیران باید از روابط عمومی ها و توان آنها به نفع مجموعه استفاده کنند، گفت: روابط عمومی باید دستاوردهای نظام را مطرح کند و در خدمت دستگاه باشد نه مدیر.

 

در ادامه مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان بااشاره به ارزیابی عملکرد مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان همدان در سال 1401، گفت: بمناسبت هفته روابط عمومی و تجلیل از مدیران روابط

عمومی برتر دستگاههای اجرایی توسط سه نفر داور پیسکسوت بصورت تخصصی در 12 گروه ارزیابی شدند که در پایان "روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان" شایسته تقدیر و این عنوان بااهداء لوح

تقدیر توسط استاندار همدان به فریبرز یوسفی اعطا شد.

همچنین در ادامه این مراسم حجت الاسلام رسولی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه گفت: از زمان اسلام اهمیت کار روابط عمومی مهم بوده که میتواند یک جبهه خوب را بد و بلعکس یک جبهه بد را خوب جلوه نماید.

وی با بیان اینکه رسانه یک ابزار بسیار قوی می باشد، گفت: رسانه می توان هم در جبعه حق و هم در جبهه باطل باعث بزرگ شدن اتفاقات باشد.

نماینده ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان همدان افزود: روابط عمومی باید از افراط پرهیز کند و در جامعه امید آفرینی نموده و مردم را به آینده امیدوار کند و زحمات ادارات را صادقانه منعکس کند.

در پایان این مراسم دکتر امیرحسین نقی پور مدیرکل دامپزشکی استان همدان بااهداء لوح تقدیر از مدیر کل روابط عموی استانداری همدان، روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی، مدیر و کارشناس روابط

عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان به خاطر تعامل و مساعی ارزشمند با اداره کل دامپزشکی در راستای تحقق اهداف بهداشتی دامپزشکی تشکر و قدردانی کرد.

همچنین در این مراسم دکتر نقی پور بااهداء لوح تقدیر و هدایا از عملکرد شایسته و چشمگیر مسئولین روابط عمومی اداره کل و ادارات دامپزشکی شهرستانهای استان همدان قدردانی کرد.

 

گفتنی است، در این مراسم به 6 نفر از کارکنان اداره کل دامپزشکی که در مسابقات قرآنی استان موفق به کسب رتبه برتر شده بودند بااهداء لوح تقدیر و هدایا تقدیر کرد.

  • گروه خبری : همایش,اخبار اسلایدر,روابط عمومی,اخبار استانداری
  • کد خبر : 301751
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

تصاویر

لینک کوتاه