• 1401/11/02 - 09:55
  • تعداد بازدید : 12
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار کارکنان مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان بهار با امام جمعه جدید شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بهار، کارکنان مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان شامل مدیریت جهاد کشاورزی، اداره دامپزشکی، اداره منابع طبیعی و تعاونی روستایی با امام جمعه جدید شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای دیدار آقای مهندس اکبری، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خلاصه ای از عملکرد و فعالیتهای جهاد کشاورزی شهرستان را ارائه کرده و اظهار داشت که شهرستان بهار در برخی از حوزه های کشاورزی و دامداری نظیر تولید سیب زمینی و پرورش طیور حائز رتبه در سطح استان می باشد.

در ادامه آقای دکتر صادقی، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهار با بیان اینکه سازمان دامپزشکی و به تبع آن اداره دامپزشکی شهرستان در حوزه های بهداشت عمومی، کنترل و پیشگیری از بروز و شیوع بیماریهای دامی و بیماریهای مشترک انجام وظیفه می نماید اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان بهار دارای واحدهای فعال و عمده کشتارگاهی دام و طیور استان بوده و همچنین از نظر پرورش طیور در رتبه بالایی قرار دارد، لذا فعالیتهای دامپزشکی در این شهرستان دارای اعتبار و اهمیت ویژه می باشد.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه با تلاشهای مسمتر کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان موردی از بروز و شیوع انواع بیماریهای همه گیر منجمله بیماری آنفلو آنزای فوق حاد پرندگان در سطح شهرستان در طی سالیان اخیر مشاهده نشده و اقداماتی نظیر انجام واکسیناسیون دامهای منطقه و سایر اقدامات پیشگیرانه و کنترلی بیماریها در حال انجام می باشد.

در پایان آقای حجت الاسلام مصباح، امام جمعه شهرستان بهار با اشاره به اینکه حوزه فعالیت مجموعه جهاد کشاورزی بسیار گسترده می باشد افزود که امیدواریم که با همفکری و هم افزایی هر چه بیشتر در راستای خدمت به مردم منطقه در راه جلب رضایت حق تعالی گام برداریم.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان بهار
  • کد خبر : 296494
حمید شوندی

حمید شوندی

لینک کوتاه