• 1402/02/30 - 13:12
  • تعداد بازدید : 56
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان درگزین خبر داد:

دیدار نماینده اداره کل دامپزشکی استان همدان در شهرستان درگزین با نماینده مردم شهرستان رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی

غلامرضا عبدالهی نماینده اداره کل دامپزشکی استان همدان در شهرستان درگزین: رسالت های اصلی دامپزشکی در دو بخش مهم نظارت بر بهداشت عمومی و حفظ و حراست از سرمایه دامی کشور خلاصه می شود و تمامی خدمات دامپزشکی تا زمانی که بحرانی در زمینه شیوع بیماری‌ها به ویژه بیماری‌های مشترک بین انسان و دام ایجاد نگردیده، گمنام می ماند.

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی درگزین غلامرضا عبدالهی نماینده اداره کل دامپزشکی استان همدان در شهرستان درگزین با نماینده مردم شهرستان های رزن و درگزین در محل دفتر نماینده شهرستان در روز چهار شنبه مورخه 1402/02/27 دیدار کرد.

در این دیدار عبدالهی نماینده اداره کل دامپزشکی استان همدان در شهرستان درگزین با تشکر از حمایت های نماینده شهرستان درگزین در مجلس شورای اسلامی به ارائه گزارش  خدمات انجام گرفته از سوی دامپزشکی در شهرستان پرداخت و گفت:رسالت های اصلی دامپزشکی  در دو بخش مهم نظارت بر بهداشت عمومی و حفظ و حراست از سرمایه دامی کشور خلاصه می شود و تمامی خدمات دامپزشکی تا زمانی که بحرانی در زمینه شیوع بیماری‌ها به ویژه بیماری‌های مشترک بین انسان و دام ایجاد نگردیده، گمنام می ماند.
حسن لطفی نماینده مردم شهرستان های رزن و درگزین با اذعان به اهمیت خدمات مجموعه دامپزشکی اظهار داشت:همکاران دامپزشکی حامیان بهداشت عمومی و سلامت غذایی مردم هستند و در تمامی زمینه ها با سخت ترین شرایط کاری سعی بر ارائه  خدمات در زمینه پیشگیری از بروز بیماریهای دامی و در راس آن بیماریهای مشترک را دارند.

در پایان نماینده مردم شهرستان های رزن و درگزین ضمن تقدیر از خدمات انجام شده، در راستای پیگیری و رفع مشکلات موجود دامپزشکی قول مساعد داد.

  • گروه خبری : روابط عمومی,اخبار شهرستان درگزین
  • کد خبر : 301769
اعظم کوکبی

اعظم کوکبی

لینک کوتاه