• 1403/03/17 - 05:08
  • تعداد بازدید : 25
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان خبر داد:

دیدار مدیرکل دامپزشکی استان همدان با فرماندار نهاوند

دکتر امیرحسین نقی پور مدیرکل دامپزشکی استان همدان با ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل دامپزشکی استان همدان در سفر یک روزه به شهرستان نهاوند ضمن دیدار با فرماندار نهاوند از کشتارگاه صنعتی دام، داروخانه ها ، کلینیک ها و مراکز مایه کوبی شهرستان نهاوند بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان؛ دکتر امیر حسین نقی پور ضمن دیدار با فرماندار نهاوند به همراه سرپرست اداره دامپزشکی نهاوند از سالن کشتارگاه صنعتی دام، داروخانه ها ، کلینیک ها و مراکز مایه کوبی شهرستان نهاوند بازدید کردند.

فرماندار شهرستان نهاوند در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مدیرکل محترم دامپزشکی استان در شهرستان نهاوند گفت: دامپزشکی نقش مهمی در تأمین سلامت و امنیت غذایی مردم دارد و اداره دامپزشکی شهرستان نهاوند نیز در این راستا عملکرد بسیار مناسب و مطلوبی دارد.

مدیرکل دامپزشکی  استان همدان بعد از دیدار با فرماندار در بازدید از کشتارگاه دام نهاوند با توجه به فصل گرما بر اهمیت توجه به مسائل بهداشتی مرتبط با کشتارگاه دام به ویژه استفاده از سالن پیش سرد جهت ارتقاء کیفیت بهداشتی و خوراکی گوشت قرمز، اجرای مصوبات کمیته ساماندهی کشتارگاه دام، رعایت بهداشت فردی کارکنان شاغل در کشتارگاه و همکاری با بازرس بهداشتی و ناظر ذبح شرعی تاکید کرد.

دکتر نقی پور هدف از این بازدید‌ را ارزیابی وضعیت موجود کشتارگاه عنوان کرد و افزود: نظارت بر حسن اجرای ضوابط بهداشتی دامپزشکی و ارزیابی نحوه نظارت اداره دامپزشکی شهرستان بر کشتارگاه‌ و همچنین نحوه عملکرد ناظر دولتی در این واحد تولیدی از دیگر مواردی بود که در این بازدید بررسی شد.

مدیرکل دامپزشکی استان همدان در ادامه سفر خود به شهرستان نهاوند از داروخانه ها ، کلینیک ها و مراکز مایه کوبی شهرستان نهاوند بازدید و حضور مسئولین فنی در داروخانه ها را بررسی کرد.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان نهاوند
  • کد خبر : 320572
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

لینک کوتاه