• 1401/07/19 - 16:59
  • تعداد بازدید : 1323
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در جمع خانواده دامپزشکی استان همدان، گفت:

دامپزشکی یکی از دستگاههای مهم، سالم و قانونمند استان همدان بشمار می رود

جلسه شورای هماهنگی اداره کل دامپزشکی استان همدان به مناسبت بزرگداشت روز ملی دامپزشکی باحضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان، مدیرکل دامپزشکی، معاونین، رئیس سازمان نظام دامپزشکی، مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی و دامپزشکی، روسای ستادی و شهرستان های اداره کل دامپزشکی، و دیگر مدوعوین از دستگاههای ذیربط در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان، مهندس ظاهر پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان ضمن تبریک فرارسیدن آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) و روز و هفته دامپزشکی، گفت: اداره کل دامپزشکی استان همدان با مدیریت دکتر رسولی و زحمات کارشناسان دامپزشکی در سطح استان بعنوان یک دستگاه مهم، سالم و قانونمند بشمار می رود و این روز را به جامعه تلاشگر و خدمتگزار دامپزشکی تبریک عرض نموده و از تلاش های یکایک شما عزیران در راستای ایجاد امنیت غذایی جامعه قدردانی می کنم.

در ادامه معاون استانداری همدان افزود: عملکرد دامپزشکی در حوزه های مختلف می‌تواند پایداری تولید و اقتصاد را به دنبال داشته باشد که این مهم علاوه بر ایجاد امنیت غذایی جامعه نقش مهمی در اشتغالزایی دارد.

در ادامه دکتر رسولی مدیرکل دامپزشکی استان همدان ضمن عرض خیرمقدم مسئولین و مدوعوین به مراسم بزرگداشت روز دامپزشکی، گفت: روز دامپزشکی بهانه ای است برای قدردانی از زحمات فعالین جهادگر عرصه سلامت در دامپزشکی، تبیین نقش های مختلف دامپزشکی در جامعه و نیز نماد همبستگی بخش دولتی و خصوصی بشمار می رود.

در ادامه مدیرکل دامپزشکی استان همدان بابیان اینکه دامپزشکی یکی از زیر ساختی ترین ادارات و تشکیلات در بحث اقتصاد و بهداشت و سلامت جامعه نقش آفرینی می کند، گفت: باتوجه به ابلاغیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) درخصوص اجرای سیاست های کلی سلامت و اقتصاد مقاومتی، دامپزشکی در تقدم پیشگیری بر درمان و کمک به تحقق امنیت غذایی جامعه نقش مهم و اساسی را به عهده دارد.

در ادامه دکتر رسولی با اشاره به وظایف اصلی دامپزشکی در سه مقوله حفظ و حراست از سرمایه های دامی، حفظ و ارتقاء بهداشت عمومی جامعه و مبارزه با بیماریهای مشترک بین انسان و دام، گفت: فعالیت های دامپزشکی کاملا ب صرفه و اقتصادی است، یعنی همکاران ما در راستای پشتیبانی از تولید با یک هزینه اندک از سرمایه دامی عظیم استان مراقبت می کنند.

در ادامه این مقام مسئول گزارش اجمالی از اقدامات، توفیقات و دستاوردهای اداره کل دامپزشکی استان همدان در طول سنوات اخیر و نیز سال جاری ارائه نمود.

 در ادامه حجت الاسلام رضایی دولت مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی گفت: کار سربازان دامپزشکی  در بالا بردن سطح «امنیت غذایی» از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و بر کسی پوشیده نیست و این موضوع نقش مهمی در امنیت و  آرامش جامعه دارد.

همچنین در این جلسه حجت الاسلام احمد رسولی مسئول دفتر نمایندگی دلی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان همدان ضمن تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) و آغاز تبریک روز و هفته گرامیداشت دامپزشکی، به مدعوین خیرمقدم عرض نمود و گزارشی ازنظارت ناظران شرعی در کشتارگاههای استان ارائه کرد.

همچنین در ادامه دکتر سید مسعود ذوالحواریه رئیس سازمان نظام دامپزشکی، مهندس روح ا... وثوقی کیا رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد بعنوان نماینده ادارات دامپزشکی حاضر و دکتر مهدی ظفری پور رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملایر بعنوان نماینده روسای اداراتی که بصورت برخط در جلسه شرکت نمودند به بیان موارد و موضوعات پرداختند.

در ادامه این مراسم مهندس پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان و حجت الاسلام رضایی دولت مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه به نمایندگی از دکتر بهرام لو رئیس سازمان جهادکشاورزی استان همدان با اهداء لوح تقدیر از مدیرکل دامپزشکی تشکر و قدردانی نمودند و در پایان این مراسم پس از برش کیک روز ملی دامپزشکی، از ایثارگران و کارمندان نمونه اداره کل دامپزشکی استان همدان بااهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستانها,اخبار شهرستان اسدآباد,اخبار شهرستان همدان,اخبار شهرستان فامنین,اخبار شهرستان کبودرآهنگ,اخبار شهرستان رزن,اخبار شهرستان ملایر,اخبار شهرستان نهاوند,اخبار شهرستان تویسرکان,دفتر نمایندگی ولی فقیه,اخبار شهرستان بهار,اخبار اسلایدر,معاونت سلامت,اداره بهداشت و مدیریت بیماری‌های طیور، زنبور عسل و کرم ابریشم,اداره بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی,اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی,اداره تشخیص و درمان,قرنطینه و امنیت زیستی,معاونت توسعۀ مدیریت و منابع,اداره فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری,اداره امور اداری، رفاه و پشتیبانی,اداره امور مالی,اداره برنامه و بودجه,روابط عمومی,حقوقی، بازرسی و ارزیابی عملکرد,حراست,نمایندگی ولی فقیه
  • کد خبر : 291175
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

لینک کوتاه