• 1401/10/01 - 11:51
  • تعداد بازدید : 43
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
در راستای نظارت بر روند انجام فعالیتهای بهداشتی در میدان دام انجام گرفت:

بازدید مسئولین اداره دامپزشکی شهرستان بهار از میدان دام اتحادیه تعاونی کشاورزی دامداران شهرستان بهار

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بهار، مسئولین اداره دامپزشکی شهرستان بهار در راستای نظارت بر روند انجام فعالیتهای بهداشتی در میدان دام اتحادیه تعاونی کشاورزی دامداران این شهرستان از واحد بازدید کردند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهاراظهار داشت: میدان دام شهرستان بهار به عنوان بزرگترین میدان دام فعال در سطح استان بوده و دام مورد نیاز کشتارگاه صنعتی دام این شهرستان را تامین می کندکه این کشتارگاه بالغ بر شصت درصد گوشت مورد نیاز استان را تولید می نماید.

دکتر صادقی ادامه داد: نظارت بر روند بهداشتی ورود و خروج انواع دام به میدان از طریق یک نفر دکتر دامپزشک به عنوان مسئول فنی و بهداشتی مستقر در واحد در حال انجام بوده و بر عملکرد ایشان نیز از طریق کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان نظارت می گردد.

وی افزود: در حال حاضر دو نفر دکتر دامپزشک دیگر در محل میدان دام مستقر بوده که در خصوص انجام معاینات بالینی و تشخیص آبستنی جهت صدور گواهی کشتار فعالیت داشته و در ساعات فعالیت میدان دام در محل حضور فعال دارند.

دکتر صادقی در پایان اظهار داشت: امیدواریم با تلاشهای انجام گرفته از سوی کارشناسان مستقر در واحد و بازرسان این اداره شاهد ارتقاء سطح بهداشتی میدان دام و دامهای عرضه شده به مردم در راستای ارتقای سطح بهداشت عمومی جامعه باشیم.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان بهار,اداره بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی,اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی,روابط عمومی
  • کد خبر : 295673
حمید شوندی

حمید شوندی

لینک کوتاه