• 1403/03/09 - 08:24
  • تعداد بازدید : 25
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مسئول اداره دامپزشکی رزن خبر داد:

بازدید فرماندار شهرستان از اداره دامپزشکی رزن

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان رزن، دکتر رضا صمدپور رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان از بازدید فرماندار شهرستان رزن از اداره دامپزشکی این شهرستان خبر داد.
در ابتدای این بازدید فرماندار شهرستان رزن ضمن تقدیر از اقدامات دامپزشکی در پیشگیری از شیوع بیماریهای مرتبط با دام و طیور در شهرستان در سال جاری و سالهای گذشته افزود:حضور دامپزشکی ونظارت این دستگاه بر تولید فرآورده های خام دامی در شهرستان موجب آرامش خاطر شهروندان در خصوص استفاده از محصولات دامی شده است. 
مهندس علی اصغر غفاری آثار در این بازدید، بر لزوم نظارت هرچه بیشتر اداره دامپزشکی بر مراکز تولید و عرضه محصولات دامی جهت حفظ سلامت شهروندان در شهرستان تأکید کرد و هدف از این بازدید را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف در راستای بهبود خدمات دستگاههای دولتی به مردم ،آگاهی از مشکلات، دریافت پیشنهاد‌ها برای پیشرفت امور و عملیاتی نمودن تکریم حقوق ارباب رجوع دانست. 
در ادامه این بازدید دکتر رضا صمدپور رییس اداره دامپزشکی رزن به ارائه گزارشی از فعالیتها و خدمات دامپزشکی رزن در سالجاری و همچنین پیشبینی اعتبارات سال1403 اشاره کرد و گفت: با توجه به وظیفه خطیر و حساس دامپزشکی در تأمین سلامت و امنیت غذائی ،مبارزه با بیماریها و ریشه کنی آنها در صورت امکان در تحقق حداکثری اعتبارات این اداره اهتمام بیشتری انجام گردد. 
در پایان مهندس غفاری آثار با حضور در جمع پرسنل اداره دامپزشکی با ایشان به گفتگو نشستند. 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان رزن
  • کد خبر : 320221
حسن  حاجیان بیدار

حسن حاجیان بیدار

تصاویر

لینک کوتاه