• 1401/04/12 - 18:54
  • تعداد بازدید : 46
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای دومین بار در شش ماهه گذشته:

نشست صمیمی مدیرکل دامپزشکی استان همدان با رئیس و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان تویسرکان

دکتر محمودرضا رسولی مدیرکل دامپزشکی استان همدان‌ برای دومین بار در شش ماهه اخیر باحضور در شهرستان تویسرکان با رئیس و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان تویسرکان دیدار و از نزدیک از قعالیت های صورت گرفته بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان، دکتر محمودرضا رسولی مدیرکل دامپزشکی استان همدان بهمراه مهندس حسین عدالتی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر امیرحسین نقی پور رئیس اداره نظارت بربهداشت عمومی و موادغذایی، مهندس وحید توتونچیان مسئول حراست و فریبرز یوسفی مسئول امور ساختمانی باحضور در شهرستان تویسرکان با رئیس و اداره دامپزشکی این شهرستان دیدار و از نزدیک از  فعالیت های صورت گرفته بازدید کرد.

در این نشست، مدیرکل دامپزشکی استان همدان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های ارزشمند رئیس و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان تویسرکان در راستای تحقق اهداف عالیه سازمانی بویژه در حوزه حفظ و حراست از سرمایه های دامی و پیشگیری از بیماری های دامی و مشترک بین انسان و حیوان، تامین سلامت و امنیت غذایی جامعه و همچنین اقدامات موثر صورت گرفته در حوزه ساختمانی اداره دامپزشکی تویسرکان تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه دکتر احمد اسکندری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تویسرکان ضمن خیر مقدم، از دومین حضور مدیرکل دامپزشکی استان همدان و هیأت همراه به شهرستان تویسرکان ابزار خرسندی نمود و در ادامه به ارایه گزارشی از عملکرد، دستاوردهای فنی و اداری و کاستی های این اداره پرداخت.

در پایان کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان تویسرکان یک به یک به سوالات، پیشنهادات و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند و مدیرکل دامپزشکی استان همدان جهت رفع مشکلات و استفاده از پیشنهادات آنها در جهت تحقق اهداف سازمانی قول مساعد داد.

گفتنی است مدیرکل دامپزشکی استان همدان و هیات همراه در این سفر یکروزه با فرماندار، معاونین فرمانداری، رئیس دفتر نماینده مردم شریف تویسرکان در مجلس شورای اسلامی در محل دفتر فرماندار دیدار کرد و سپس از کشتارگاه صنعتی دام و شرکت دانش بنیان تولید کننده پری بیوتیک دامی بازدید نمود.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 287811
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه