• 99/10/27 - 13:59
  • تعداد بازدید : 112
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرماندار شهرستان رزن:

دامپزشکی ضامن سلامت و امنیت غذایی جامعه است

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رزن از بازدید فرماندار این شهرستان از اداره دامپزشکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان رزن«دکتر بهروز شیرزادی رییس اداره دامپزشکی این شهرستان» از بازدید «مهندس سید رضا سلامتی فرماندار شهرستان رزن» و هیات همراه  از اداره دامپزشکی خبرداد.

در این بازدید «سید رضا سلامتی فرماندار شهرستان رزن» ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای رئیس و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان رزن در جهت پیشبرد اهداف دامپزشکی گفت: ارائه خدمات به دامداران و نظارت بر فرآورده‌های خام دامی از عملکردهای مهم دامپزشکی است و تلاش دامپزشکی در این زمینه ها را ضامن سلامت و امنیت غذایی جامعه برشمرد.

در ادامه این بازدید فرماندار شهرستان رزن ضمن تایید اهمیت توجه به حوزه دامپزشکی در پیشگیری از بیماری های دامی و مشترک بین انسان و دام، عملکرد دامپزشکی را باتوجه به اعتبارات کم و محدود مناسب دانسته و از فعالیت های صورت گرفته ابراز رضایت نمود.

مهندس سلامتی با اشاره به اهمیت موضوع مبارزه با  قاچاق دام، گفت: با تشدید نظارت ها باید کنترل دقیق تر و بیشتری در این حوزه انجام و در صورت مشاهده هر تخلفی، برخورد لازم صورت گیرد.

در ادامه دیدار «دکتر بهروز شیرزادی رییس اداره دامپزشکی شهرستان رزن» با ابراز خرسندی از حضور فرماندار و هیات همراه در اداره دامپزشکی، گزارشی از اقدامات و فعالیتهای اداره ارایه نمود و سپس به بیان دیدگاههای خود در خصوص فعالیتهای دامپزشکی و اهمیت آن در بعد امنیت غذایی و امنیت اقتصادی پرداخت.

در پایان دکتر بهروز شیرزادی رئیس اداره دامپزشكي شهرستان رزن از حضور گرم فرماندار شهرستان و هیئت همراه تشکر و قدردانی نمود و این حضور را باعث دلگرمی کارکنان خدوم دامپزشکی دانست. 

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان رزن
  • کد خبر : 259191

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید