• 1401/04/12 - 19:11
  • تعداد بازدید : 73
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید مدیرکل دامپزشکی استان همدان از شرکت دانش بنیان تولید کننده پری بیوتیک دامی

مدیرکل دامپزشکی استان همدان هدف از این بازدید را حمایت همه جانبه از شرکت دانش بنیان در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تحقق شعار سال ۱۴۰۱ با عنوان «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان، دکتر محمودرضا رسولی مدیرکل دامپزشکی استان همدان بهمراه معاون توسعه مدیریت و منابع، مسئول حراست، رئیس اداره نظارت بربهداشت عمومی و مواد غذایی و رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تویسرکان از شرکت دانش بنیان تولید کننده پری بیوتیک دامی بازدید کرد.

دکتر محمودرضا رسولی مدیرکل دامپزشکی استان همدان هدف از این بازدید را حمایت همه جانبه از شرکت دانش بنیان در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تحقق شعار سال ۱۴۰۱ با عنوان «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» دانست و  ضمن بازدید از بخش های مختلف این شرکت  در خصوص تسریع در اخذ پروانه و مجوزهای بهداشتی و سایر مسائل مرتبط  قول مساعدت داد.

در ادامه مدیرکل دامپزشکی استان همدان از مسئول فنی دامپزشکی شرکت دانش بنیان تولید کننده پری بیوتیک دامی جهت بازدید و بازآموزی در آزمایشگاه مرکزی اداره کل دامپزشکی استان همدان بصورت رایگان تحت نظارت کارشناسان آزمایشگاه اداره کل  دعوت کرد.

در ادامه دکتر راضیه ترکمان مسئول فنی بهداشتی دامپزشکی شرکت دانش بنیان تولید کننده پری بیوتیک دامی، ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های همه جانبه مدیرکل دامپزشکی استان همدان و رئیس اداره دامپزشکی در شهرستان تویسرکان،گفت: در این شرکت بار ورودی و محصول خروجی بدون آنالیز و بدون تایید کنترل کیفی وارد و خارج نمی شود.

وی افزود: از مهمترین محصولات این شرکت مخمر اتولیز شده، دیواره سلولی مخمر و عصاره مخمر بعنوان محصولات طبیعی در جهت تقویت سیستم ایمنی، کاهش مصرف انتی بیوتیک و کاهش انتقال عوامل میکروبی مانند سالمونلا در زنجیره تولید می باشد.

در ادامه مهندس اسماعیل عسگری مدیر شرکت ورنازست فرآیند پارس شهرستان تویسرکان افزود: این شرکت با مشارکت شرکت دانش بنیان بهان کیمیا آنزیم از طریق معاونت علمی و فناوری ریس جمهور نسبت به تولید محصولات زیست فناوری بر پایه پری بیوتیک ها و افزودنی های صنعت دامپروری شروع به فعالیت نموده و در حال حاضر با پرسنل ۱۵ نفر بصورت مستقیم در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع در حال فعالیت بوده و بعنوان یکی از شرکت های پیشرو در این حوزه در حال فعالیت می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: تاکنون نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان جهت سرمایه گذاری این شرکت صورت گرفته و در فاز دو توسعه براساس طرح توسعه نیز ۲۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهد شد.

لازم به ذکر است مدیر کل دامپزشکی همچنین در این سفر یکروزه به شهرستان تویسرکان ابتدا با حضور در فرمانداری شهرستان با مهندس افشاری فرماندار شهرستان، معاونین وی، رئیس و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان دیدار ‌و گفتگو کرده و سپس از نزدیک از روند کشتار کشتارگاه صنعتی دام جدیدالتاسیس بازدید نمود و در ادامه از شرکت دانش بنیان تولید مکمل غذایی بازدید کرد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 287812
admin ادمین پورتال همدان

admin ادمین پورتال همدان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه