چاپ
ارسال به دوست

سرپرست جدید شعب بانک کشاورزی استان همدان عنوان کرد:

«امنيت غذایی» از مهمترين مسائلی بوده كه «دامپزشكی» در اين راستا به خوبی عمل کرده است

دكتر«محمودرضا رسولی»مديركل دامپزشكی استان همدان با «دکتر هوشنگ حیدرنژادیان» سرپرست جدید شعب بانک کشاورزی استان دیدار و گفتگو کرد.

دكتر«محمودرضا رسولی»مديركل دامپزشكی استان همدان با «دکتر هوشنگ حیدرنژادیان» سرپرست جدید شعب بانک کشاورزی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان، در اين ديدار «دکتر محمودرضا رسولی» مديركل دامپزشكی استان ضمن تبریک انتصاب شایسته ایشان به عنوان سرپرست شعب بانک کشاورزی با ارائه گزارش مبسوطی از وضعيت فعاليت های دامپزشكی استان، اظهار داشت: اعتبارات و تسهیلات مناسب برای بخش كشاورزی و به تبع آن برای دامپزشكی می تواند تضمين مطمئنی برای فعاليت های مؤثر در اين بخش باشد.

«دکتر محمودرضا رسولی» اذعان داشت: بانک کشاورزی با ارائه تسهیلات مناسب در حمایت از صنایع وابسته دامپزشکی گام های مهم و اساسی برداشته و با همکاری بین بخشی می توان در راستای سیاستهای دولت راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه در عرصه های مختلف، خصوصاً اقتصاد مقاومتی در جهت کمک به دامداران استان باشیم.

در ادامه اين ديدار «دکتر هوشنگ حیدرنژادیان» سرپرست جدید شعب بانک کشاورزی استان همدان نیز ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی دامپزشکی، گفت: عملاً از نزدیک شاهد فعاليت های مثال زدنی و شبانه روزی كاركنان دامپزشكی در شرايط سخت بوده ام و نسبت به اهميت اين فعاليت ها واقف هستم.

وی گفت: فعاليت های دامپزشكی در بالا بردن سطح «امنيت غذایی» كه از مهمترين موارد امنيت است، از اهميت بسزایی برخوردار بوده و بر کسی پوشيده نيست و اين موضوع می تواند در بالا بردن آرامش روانی افراد جامعه نقش مهمی را ايفا نمايد.

دکتر هوشنگ حیدرنژادیان تصريح كرد: شهروندان ما با اطمينان از نظارت های دامپزشكی است كه می توانند از محصولات دامی و لبنی، در سر سفره های خود استفاده نمايند و اين مسئله را بايد مدنظر قرار داده و با تعامل بین بخشی نسبت به تقويت بیش از پیش دامپزشکی بپردازیم.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان همدان در پایان اظهار داشت: بانک کشاورزی همواره برای رشد و بالندگی و رونق بخش کشاورزی و دامپزشکی از هیچ کوششی دریغ نکرده و آمادگی دارد با تمام ظرفیت برای توسعه همکاری با اداره کل دامپزشکی استان گام های موثری بردارد.

  • کد خبر: ٦٠٩/
  • ٠٩:٤٧ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧/
  • تعداد بازدید: 70
کلید واژه ها

خروج