چاپ
ارسال به دوست

اداره کل دامپزشکی استان همدان در ارزیابی عملکرد شاخص های اختصاصی جشنواره شهید رجایی 97 بعنوان دستگاه برتر شناخته شد

در جشنواره شهید رجایی در سال 97،«اداره کل دامپزشکی استان همدان» موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های اختصاصی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان، در مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی که با حضور استاندار، معاونین، نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد، از «دکتر محمودرضا رسولی» مدیرکل دامپزشکی استان همدان، به منظور ارتقاء کیفیت خدمات فنی در سال 1396 و  کسب عنوان رتبه برتر در شاخص های اختصاصی بین دستگاه های شرکت کننده در ارزیابی عملکرد، تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
شایان ذکر است، اداره کل دامپزشکی استان همدان در محور شاخص های اختصاصی که در گروه دستگاه های حمایتی، سلامتی و بهداشت می باشد، امتیاز لازم را کسب و حائز رتبه برتر گردید.
گفتنی است دکتر محمودرضا رسولی بهمراه معاونین و کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان همدان به عنوان برگزیده برتر در محور شاخص های اختصاصی بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی 97 معرفی و با دریافت لوح و تندیس از استاندار همدان مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.

متن لوح تقدیر اهدا شده توسط استاندار به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر محمودرضا رسولی
مدیرکل محترم دامپزشکی استان همدان

جشنواره شهید رجایی یادمانی از شایسته گزینی است که در جهت اجرای برنامه های اصلاح نظام اداری و با هدف ایجاد فضای رقابتی از طریق معرفی الگوهای برتر سازمانی انجام می پذیرد. درهمین راستا و با عنایت به برگزاری بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی در سال 1397 بدینوسیله از جنابعالی و کلیه همکاران در آن مجموعه محترم که از طریق اجرای وظایف محوله، مجدّانه تلاش بعمل آورده و عنوان « دستگاه برتر در اجرای شاخص های اختصاصی بین دستگاه های شرکت کننده در ارزیابی را کسب نموده اید، در کمال احترام و امتنان سپاسگزاری بعمل می آید.

 

محمدناصر نیکبخت

استاندار و رئیس ستاد

جشنواره شهیدرجایی استان همدان
 

  • کد خبر: ٢١٣/
  • ١١:٣٢ - يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧/
  • تعداد بازدید: 59

خروج